Çocuk

Farklı TV


 • resul

  Bune biçim reklamlar çocuklarımızın piskolojini bozyorlar hem de gündüz vakti oturupta ailece televizyon izleyemecegizmi.Ayıp edep diye birşey kalmadı.

 • Gulay

  Sacma sapan bir kanal. Ne kazaniyorlar bu kanaldan. Salak salak yarismalar. Salak salak urun tanitimlari. Viagra satiyorlar ya. Guya cocuk kanaliydi. Caktirmadan format degistirdiler. Bunlari arayip yarismalara katilanlar pek normal degil. Dolandirici bunlar.

 • crn

  Yorumlar silindigine göre şimdi anlaşıldı fasa fiso olduğu   Admin yorumu: Yorumlarınızı yeni okuma fırsatı bulduğumuz için onaylama gecikmiştir. Ayrıca yorumlarda hakaret ve küfür içerikli mesaj olmadığı sürece de yapılan her yorum onaylanmaktadır! Son olarak, bizim bu kanalla herhangi bir bağımız yoktur dolandırıcı olduğunu düşündüğünüz kanalı şikayet etmek için lütfen https://www.turksat.com.tr/tr/iletisim adresine bildiriniz. iyi bayramlar...

 • crn

  Bende çok merak ediorum yarışma gerçekmi sürekli gözüme takılıyor dk 20 tl arayan varmı

 • Toprak

  İnsanları soymak için saçma sapan yarışmalar düzenleyen bir hırsız kanal.inanmayin bu üç kagitcilara

 • zekeriya yılmaz

  bu nasıl kanal yarisma ayagina insanlari kandiriyorlar yalan cı kanal

Farklı TV

Farklı TV, 27 Kasım 2015'de Yumurcak TV frekansından yayına başlamış çocuk kanalıdır. Fakat kanalın Samanyolu Yayın Grubu ve ya Yumurcak TV ile herhangi bir ilgisi yoktur. Kanalda çeşitli çizgi dizi, eğitici film ve çizgi sinemalar yayınlanmaktadır.

Ünvan : CanliWeB.TV Media
Yayın Merkezi : İSTANBUL
Uydu Frekansı : TÜRKSAT 3A > 12079 MHz, S.RATE: 6400, FEC: 5/6, POL: H (YATAY)